Szkolenia w formie online

Szkolenie okresowe w zakresie BHP w formie samokształcenia kierowanego (online) to innowacyjny i efektywny sposób przeprowadzenia szkoleń. Ta forma szkolenia jest coraz częściej wykorzystywana przez firmy, ceniące sobie efektywność, wygodę przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

Dobrze przygotowany e-learning to nie tylko nowoczesna i skuteczna metoda przekazu wiedzy, to:

EFEKTYWNOŚĆ


 Wykorzystania czasu pracy, jak również efektywne zdobywanie wiedzy poprzez indywidualizację procesu kształcenia.


WYGODA


Możliwość odbycia szkolenia w dogodnym dla siebie momencie bez konieczności dostosowania się do z góry określonego terminu czy też miejsca, dzięki czemu pracownik nie jest odrywany od ważnych obowiązków.


PROSTA OBSŁUGA

Każdy z pracowników otrzymuje indywidualny dostęp do platformy e-learningowej, dzięki czemu ma możliwość dostosowania tempa nauki do indywidualnych potrzeb. Przejrzysty i zrozumiały materiał szkoleniowy podzielony  jest na poszczególne moduły tematyczne. Podczas szkolenia pracownik może w każdym momencie się zatrzymać, wrócić do wcześniejszych zagadnień czy też bezpośrednio skontaktować się ze specjalistą z zakresu bhp.


OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW

Szkolenie online z założenia są tańszym rozwiązaniem, to też brak kosztów związanych z ewentualnym delegowaniem pracownika na szkolenie, wynajmem sal konferencyjnych, sprzętu czy obsługi wykładowców. To również oszczędność czasu pracy Państwa pracowników.


ZGODNOŚĆ Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI 

Zarówno forma jak i tryb przeprowadzanego szkolenia są zgodne z obowiązującymi przepisami. Zakres tematyczny spełnia wymogi stawiane w rozporządzeniu w sprawie szkoleń BHP.

„Zgodnie z rozporządzenie, samokształcenie kierowane to forma szkolenia umożliwiająca uzyskanie, aktualizowanie lub uzupełnianie wiedzy i umiejętności w zakresie bhp, na podstawie  materiałów przekazanych przez organizatora szkolenia, w szczególności przy zastosowaniu, poczty, internetu, przy jednoczesnym zapewnieniu konsultacji z osobami spełniającymi wymagania dla wykładowców. „


INNOWACYJNOŚĆ

To nowoczesne rozwiązania sprawdzające się zarówno w dużych korporacjach, jak i w małych firmach. Cenione nie tylko przez pracodawców ale również przez pracowników, dla których szkolenie bhp niekoniecznie musi kojarzyć się z koniecznym obowiązkiem.


Zgodnie z przepisami szkolenia w formie online dopuszczalne są dla wszystkich grup pracowniczych, za wyjątkiem pracowników na stanowiskach robotniczych.

Szkolenie zakończone jest egzaminem sprawdzającym wiedzę, a pracodawca otrzymuje niezbędną dokumentację w formie elektronicznej i papierowej.

 

szkolenia

 

Komentowanie jest wyłączone

  • Chcę otrzymywać Newslettera